AIR BOX VOOR MOTO GUZZI NORGE IE 2006

Air box voor MOTO GUZZI Norge IE 2006
 
(1)  GU05114031
SCATOLA PORTAFILTRO COMPLETA
 
(2)  AP8104211
AIR FILTER
 
(3)  GU05113730
PROTECTION
 
(4)  AP8120615
GASKET D3
 
(5)  GU05103830
ADHESIVE SPONGE
 
(6)  GU05113530
COVER
 
(7)  AP8144164
INTAKE HOSE
 
(8)  GU05114130
AIR BOX SUPPORT
 
(9)  AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
 
(9)  AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
 
(10)  AP8152279
SCREW W/ FLANGE M6X20*
 
(11)  AP8221023
T BUSH*
 
(12)  AP8120030
RUBBER SPACER *
 
(13)  AP8150421
INOX SEL TAPPING SCREW 2,9X12
 
(14)  GU30729330
AIR TEMP SENSOR
 
(15)  GU30027931
GASKET
 
(16)  AP8144038
FUEL PIPE 6X10
 
(17)  AP8101595
HOSE CLAMP D10,1*
 
(17)  AP8101595
HOSE CLAMP D10,1*
 
(18)  AP8120876
PLUG
 
(19)  AP8120428
UPPER CABLE-GUIDE
 
(20)  598839
SCREW W/ FLANGE
VIS
Onderdeelnummer Produkt
# 1
GU05114031
SCATOLA PORTAFILTRO COMPLETA
# 2
AP8104211
AIR FILTER
# 3
GU05113730
PROTECTION
# 4
AP8120615
GASKET D3
# 5
GU05103830
ADHESIVE SPONGE
# 6
GU05113530
COVER
# 7
AP8144164
INTAKE HOSE
# 8
GU05114130
AIR BOX SUPPORT
# 9
AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
# 10
AP8152279
SCREW W/ FLANGE M6X20*
# 11
AP8221023
T BUSH*
# 12
AP8120030
RUBBER SPACER *
# 13
AP8150421
INOX SEL TAPPING SCREW 2, 9X12
# 14
GU30729330
AIR TEMP SENSOR
# 15
GU30027931
GASKET
# 16
AP8144038
FUEL PIPE 6X10
# 17
AP8101595
AP8101595
HOSE CLAMP D10, 1*
# 18
AP8120876
AP8120876
PLUG
# 19
AP8120428
UPPER CABLE-GUIDE
# 20
AP8152278
598839
SCREW W/ FLANGE
VIS
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Air box van de 2006 van uw NORGE. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...