ELEKTR. INST. VOOR. VOOR MOTO GUZZI CALIFORNIA TOURING SE ABS 2015

Elektr. inst. voor. voor MOTO GUZZI California Touring SE ABS 2015
 
(1)  887955
DIP SWITCH CONNECTOR BOX
 
(2)  641901
H.T. COIL
 
(2)  641901
H.T. COIL
 
(2)  641901
H.T. COIL
 
(2)  641901
H.T. COIL
 
(3)  B063162
COVER LOCKING SCREW
 
(3)  B063162
COVER LOCKING SCREW
 
(4)  B063844
SCREW PIN
 
(5)  AP8152280
SCREW W/ FLANGE M6X25*
 
(6)  B063508
HT COIL SUPPORT
 
(7)  AP8152281
SCREW W/ FLANGE M6X30*
 
(7)  AP8152281
SCREW W/ FLANGE M6X30*
 
(8)  976614
SCREW (CYLINDER HEAD)
 
(9)  GU92630206
NUT NYLOC
 
(9)  GU92630206
NUT NYLOC
 
(10)  641652
SPRING
 
(11)  AP8121032
BUSH
 
(12)  598839
SCREW W/ FLANGE
VIS
 
(13)  AP8152302
SCREW W/ FLANGE M5X12*
 
(14)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6*
 
(15)  248419
SPRING PLATE
 
(15)  248419
SPRING PLATE
 
(16)  B063742
HT COIL SUPPORT
 
(17)  AP8124936
AIR TEMP. SENSOR
 
(18)  B063015
HGSYSTEM SUPPORT
 
(19)  AP8152280
SCREW W/ FLANGE M6X25*
 
(20)  AP8150509
SELF-TAP SCREW 5X14
 
(21)  B044414
DEMAND SENSOR
 
(21)  B044414
DEMAND SENSOR
 
(22)  2D000182
COMPLETE H.V. CABLE
CAPUCHON BOUGIE
 
(23)  2D000181
COMPLETE H.V. CABLE
CAPUCHON BOUGIE
 
(24)  2D000180
COMPLETE H.V. CABLE
CAPUCHON BOUGIE
 
(25)  AP8152302
SCREW W/ FLANGE M5X12*
 
(26)  248419
SPRING PLATE
 
(27)  AP8224462
RELAY
 
(28)  890979
HORN
 
(29)  GU98370616
BOLT 6X16
 
(30)  254485
SPRING PLATE (M6)
 
(31)  890760
FLY SPRING
 
(31)  890760
FLY SPRING
 
(32)  887421
HEAT TEMPERATURE SENSOR
 
(33)  6389915
PHASE/REVOLUTION SENSOR
CODEUR
 
(34)  B063592
ADJ.SHIM KIT FOR RPM SENS. 8/1.0/1.2MM Onderdeel informatie
 
(35)  GU98682316
ALLEN BOLT
 
(36)  847180
O-RING
JOINT O RING
 
(37)  B063131
RUBBER HIGH VOLTAGE CABLES
 
(37)  B063131
RUBBER HIGH VOLTAGE CABLES
 
(38)  887016
SPARG PLUG LMAR8F-9
 
(39)  B064017
BATTERY FIXING Onderdeel informatie
 
(40)  2R000309
INTERFACE KIT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
887955
DIP SWITCH CONNECTOR BOX
# 2
641901
H.T. COIL
# 3
B063162
COVER LOCKING SCREW
# 4
B063844
SCREW PIN
# 5
AP8152280
SCREW W/ FLANGE M6X25*
# 6
B063508
HT COIL SUPPORT
# 7
AP8152281
SCREW W/ FLANGE M6X30*
# 8
976614
SCREW (CYLINDER HEAD)
# 9
GU92630206
NUT NYLOC
# 10
641652
SPRING
# 11
AP8121032
BUSH
# 12
AP8152278
598839
SCREW W/ FLANGE
VIS
# 13
AP8152302
SCREW W/ FLANGE M5X12*
# 14
AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6*
# 15
248419
SPRING PLATE
# 16
B063742
HT COIL SUPPORT
# 17
AP8124936
AIR TEMP. SENSOR
# 18
B063015
HGSYSTEM SUPPORT
# 19
AP8152280
SCREW W/ FLANGE M6X25*
# 20
AP8150509
SELF-TAP SCREW 5X14
# 21
B044414
DEMAND SENSOR
# 22
887835
2D000182
COMPLETE H.V. CABLE
CAPUCHON BOUGIE
# 23
887836
2D000181
COMPLETE H.V. CABLE
CAPUCHON BOUGIE
# 24
B063426
2D000180
COMPLETE H.V. CABLE
CAPUCHON BOUGIE
# 25
AP8152302
SCREW W/ FLANGE M5X12*
# 26
248419
SPRING PLATE
# 27
AP8224462
AP8224462
RELAY
# 28
890979
HORN
# 29
GU98370616
BOLT 6X16
# 30
254485
SPRING PLATE (M6)
# 31
890760
FLY SPRING
# 32
887421
HEAT TEMPERATURE SENSOR
# 33
832029
6389915
PHASE/REVOLUTION SENSOR
CODEUR
# 34
B063592
ADJ.SHIM KIT FOR RPM SENS. 8/1.0/1.2MM
# 35
GU98682316
ALLEN BOLT
# 36
GU90706141
847180
O-RING
JOINT O RING
# 37
B063131
RUBBER HIGH VOLTAGE CABLES
# 38
887016
SPARG PLUG LMAR8F-9
# 39
B064017
BATTERY FIXING
# 40
2R000309
INTERFACE KIT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Elektr. inst. voor. van de 2015 van uw CALIFORNIA. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...