TRANSMISSION CAGE VOOR MOTO GUZZI T5 III SERIE CIVILE 1985

Transmission cage voor MOTO GUZZI T5 III Serie Civile 1985
 
(1)  GU14200211
GEARBOX, BLANK
 
(2)  GU90403547
SEAL
 
(3)  GU92256218
BEARING
 
(3)  GU92256218
BEARING
 
(4)  GU14213803
PLATE
 
(4)  GU14213803
PLATE
 
(5)  GU98682316
HEX SOCKET SCREW M6X16
VIS M6X16
 
(5)  GU98682316
HEX SOCKET SCREW M6X16
VIS M6X16
 
(6)  AP8152105
WASHER 6,4X10X,7*
RONDELLE
 
(6)  AP8152105
WASHER 6,4X10X,7*
RONDELLE
 
(7)  GU92218424
BEARING
 
(7)  GU92218424
BEARING
 
(8)  GU92234717
BEARING
 
(9)  GU95512081
DOWEL 8X18
 
(10)  GU14201110
TRANS GASKET
 
(11)  GU18200802
BOX COVER, BLANK
 
(12)  GU90706140
O-RING
 
(13)  GU92201417
BEARING
 
(14)  GU14237800
SCREW
 
(15)  GU92602512
NUT
 
(16)  GU98622325
ALLEN BOLT
 
(17)  GU98620335
ALLEN BOLT
 
(18)  GU12207200
NEUTRAL INDICATOR SWITCH
 
(19)  GU12207700
GASKET
 
(20)  GU95000206
WASHER M6
 
(21)  GU98084316
HEX SCREW
VIS M6X16
 
(22)  GU93180220
RUBBER PLUG
 
(23)  GU12003702
DRAIN PLUG
 
(24)  GU95100709
WASHER
 
(25)  GU95980610
PLUG
 
(25)  GU95980610
PLUG
 
(26)  GU10528900
GASKET
 
(26)  GU10528900
GASKET
 
(26)  GU10528900
GASKET
 
(27)  GU14204955
VENTED PLUG
 
(28)  GU00823956080
T SAE J30 R7 8X14
 
(29)  GU94321067
SPRING
 
(30)  GU55234700
PAWL
 
(31)  GU90403548
SEAL
 
(32)  GU96508032
STUD
 
(33)  GU92630108
NUT NYLOC
 
(34)  GU12154200
WASHER
 
(35)  GU39616800
COVER
 
(36)  GU95980214
DRAIN PLUG
 
(37)  GU28991560
GU28991560
Onderdeelnummer Produkt
# 1
GU14200211
GEARBOX, BLANK
Niet beschikbaar
# 2
GU90403547
SEAL
# 3
GU92256218
BEARING
# 4
GU14213803
PLATE
# 5
GU98622316
GU98682316
HEX SOCKET SCREW M6X16
VIS M6X16
# 6
GU14217901
AP8152105
WASHER 6, 4X10X, 7*
RONDELLE
# 7
GU92218424
BEARING
Niet beschikbaar
# 8
GU92234717
BEARING
Niet beschikbaar
# 9
GU95512081
DOWEL 8X18
# 10
GU14201110
TRANS GASKET
# 11
GU18200802
BOX COVER, BLANK
Niet beschikbaar
# 12
GU90706140
O-RING
# 13
GU92201417
BEARING
# 14
GU14237800
SCREW
# 15
GU92602512
NUT
Niet beschikbaar
# 16
GU98622325
ALLEN BOLT
# 17
GU98620335
ALLEN BOLT
# 18
GU12207200
NEUTRAL INDICATOR SWITCH
Niet beschikbaar
# 19
GU12207700
GASKET
Niet beschikbaar
# 20
GU95000206
WASHER M6
# 21
GU98054316
GU98084316
HEX SCREW
VIS M6X16
# 22
GU93180220
RUBBER PLUG
# 23
GU12003702
DRAIN PLUG
# 24
GU95100709
WASHER
# 25
GU95980610
PLUG
# 26
GU10528900
GASKET
# 27
GU14204955
VENTED PLUG
# 28
GU00823956080
T SAE J30 R7 8X14
# 29
GU94321067
SPRING
# 30
GU55234700
PAWL
# 31
GU90403548
SEAL
Niet beschikbaar
# 32
GU96508032
STUD
# 33
GU92630108
NUT NYLOC
# 34
GU12154200
WASHER
Niet beschikbaar
# 35
GU39616800
COVER
Niet beschikbaar
# 36
GU95980214
DRAIN PLUG
# 37
GU28991560
GU28991560
Niet beschikbaar
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Transmission cage van de 1985 van uw 850-T5. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...