CLUTCH I VOOR MOTO GUZZI NEVADA S ANNIVERSARIO 2012

Clutch I voor MOTO GUZZI Nevada S Anniversario 2012
 
(1)  GU32080310
CLUTCH
 
(2)  GU19083462
NEW CUP TYPE
 
(3)  GU90272075
SNAP RING
 
(4)  GU32084410
DRIVEN CLUTCH DISC
 
(5)  GU32067910
CHAIN RING
 
(6)  AP8152105
WASHER 6,4X10X,7*
WASHER 6,4X10X,7*
 
(6)  AP8152105
WASHER 6,4X10X,7*
WASHER 6,4X10X,7*
 
(7)  884038
HEX SCREW M6X16
 
(8)  2A000106
CLUTCH DRUM
CLUTCH HOUSING PAN
 
(9)  GU93180220
COVER
 
(10)  GU92201225
BEARING 25X52X15
 
(11)  GU19203460
BEARING FIXING PLATE
 
(12)  GU98084314
HEX SCREW M6X14
 
(13)  GU10528900
GASKET
 
(14)  884032
HEX SOCKET SCREW M6X30
 
(15)  GU98680435
HEX SOCKET SCREW M8X35
 
(16)  GU98680450
HEX SOCKET SCREW M8X50
 
(17)  GU61270300
SPRING WASHER 8X15X0,3
 
(17)  GU61270300
SPRING WASHER 8X15X0,3
 
(18)  GU92606208
NUT M8X1,25
 
(19)  GU31003766
OIL UNLOAD PLUG M10X1
 
(20)  886629
GASKET RING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
GU32080310
CLUTCH
# 2
GU19083462
NEW CUP TYPE
# 3
GU90272075
SNAP RING
# 4
GU32084410
DRIVEN CLUTCH DISC
# 5
GU32067910
CHAIN RING
# 6
GU14217901
AP8152105
WASHER 6, 4X10X, 7*
WASHER 6, 4X10X, 7*
# 7
884038
HEX SCREW M6X16
# 8
976607
2A000106
CLUTCH DRUM
CLUTCH HOUSING PAN
# 9
GU93180220
COVER
# 10
GU92201225
BEARING 25X52X15
# 11
GU19203460
BEARING FIXING PLATE
# 12
GU98084314
HEX SCREW M6X14
# 13
GU10528900
GASKET
# 14
884032
HEX SOCKET SCREW M6X30
# 15
GU98680435
HEX SOCKET SCREW M8X35
# 16
GU98680450
HEX SOCKET SCREW M8X50
# 17
GU61270300
SPRING WASHER 8X15X0, 3
# 18
GU92606208
NUT M8X1, 25
# 19
GU31003766
OIL UNLOAD PLUG M10X1
# 20
886629
GASKET RING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Clutch I van de 2012 van uw NEVADA. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.