HANDLEBAR - CONTROLS VOOR MOTO GUZZI V7 II STONE ABS 2016

Handlebar   Controls voor MOTO GUZZI V7 II Stone ABS 2016
 
(1)  2B000671
HANDLEBAR
 
(2)  2B001300
CLUTCH LEVER ASSEMBLY
 
(2)  2B001300
CLUTCH LEVER ASSEMBLY
 
(3)  2B001202
CLUTCH CABLE
 
(4)  887852
THROTTLE OPENING BOWDEN
 
(5)  887853
THROTTLE CLOSING BOWDEN
 
(6)  B063135
RIGHT HANDLEBAR SWITCH
 
(7)  GU32603310
RH HAND GRIP
 
(8)  GU98690335
SCREW M6 X 35
 
(8)  GU98690335
SCREW M6 X 35
 
(9)  AP8104509
ANTI.V WEIGHT, BLACK
 
(9)  AP8104509
ANTI.V WEIGHT, BLACK
 
(10)  2B001049
REARVIEW MIRR. LF
 
(11)  GU91181003
SPACER 10,25X20X4
 
(12)  GU97202325
BLACK SCREW W/FLANGE
 
(13)  AP8118349
U-BOLT
CAVALIER;
 
(14)  GU01609630
HOSE CLAMP L46 MM
(14)  GU03609600
HOSE CLAMP L36 MM
 
(15)  B063975
LEFT HANDLE SWITCH WITH COVER
 
(16)  GU32603010
LH HAND GRIP
 
(17)  GU29759150
MICROSWITCH
 
(18)  AP8118490
NUT
ECROU
 
(19)  GU98230510
ALLEN BOLT
 
(20)  GU95008305
WASHER
 
(21)  GU95021105
LOCK WASHER M5
 
(22)  GU30602500
ADJUSTER ASSY SCREW
 
(23)  AP8213028
LEVER SCREW
 
(24)  2B001048
REARVIEW MIRR.
 
(25)  2B001138
FAIRLEAD
 
(26)  2B001998
CLUTCH LEVER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
2B000671
HANDLEBAR
# 2
2B001300
CLUTCH LEVER ASSEMBLY
# 3
2B001202
CLUTCH CABLE
# 4
887852
THROTTLE OPENING BOWDEN
# 5
887853
THROTTLE CLOSING BOWDEN
# 6
B063135
RIGHT HANDLEBAR SWITCH
# 7
GU32603310
RH HAND GRIP
# 8
GU98690335
SCREW M6 X 35
# 9
AP8104509
ANTI.V WEIGHT, BLACK
# 10
2B001049
REARVIEW MIRR. LF
# 11
GU91181003
SPACER 10, 25X20X4
# 12
GU97202325
BLACK SCREW W/FLANGE
# 13
GU30601060
AP8118349
U-BOLT
CAVALIER;
# 14
GU01609630
HOSE CLAMP L46 MM
# 14
GU03609600
HOSE CLAMP L36 MM
# 15
B063975
LEFT HANDLE SWITCH WITH COVER
# 16
GU32603010
LH HAND GRIP
# 17
GU29759150
MICROSWITCH
# 18
AP8213388
AP8118490
NUT
ECROU
# 19
GU98230510
ALLEN BOLT
# 20
GU95008305
WASHER
# 21
GU95021105
LOCK WASHER M5
# 22
GU30602500
ADJUSTER ASSY SCREW Contact
# 23
AP8213028
LEVER SCREW
# 24
2B001048
REARVIEW MIRR.
# 25
2B001138
FAIRLEAD
# 26
2B001998
CLUTCH LEVER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Handlebar - Controls van de 2016 van uw V7. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...